PROJEKTOVÝ MANAŽER

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Koordinátor staveb a realizací silničních technologií - PROJEKTOVÝ MANAŽER v perspektivním rostoucím a stabilním oboru.

Hledáme nového kolegu do realizačního týmu! Ukažte nám, že umíte řídit projekty v řádech stovek tisíc i milionů.

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDOU

Koordinace realizace našich projektů silniční technologie.
Parkovací nebo vážící systémy, technologie pro detekci dopravy nebo řízení křižovatek předané včas a v požadované kvalitě.
Správně zdokumentované fáze projektů.
Vyřešené požadavky ze strany zákazníků a dohled nad činností dodavatelů.

PožadujemeNEVÁHEJTE S ODPOVĚDÍ, POKUD

Máte SOŠ elektrotechnického nebo stavebního směru a praxi v řízení projektů (Site Manager nebo stavbyvedoucí s chutí růst).
Víte, jak číst v projektové dokumentaci a víte, k čemu je kontrolní den nebo stavební deník.
Hovoříte anglicky.
Se umíte řídit vlastním rozumem a nebojíte se samostatně rozhodnout.
Chcete řídit týmy dodavatelů i našich instalačních techniků.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePROČ U NÁS?

Dostanete příležitost pracovat na velkých nebo i menších projektech světového formátu.
Naučíte se u nás spoustu nového, takovou praxi a zkušenost jinde nenajdete.
Oceníte 5 týdnů dovolené.
Přispíváme na stravu i a plně hradíme vzdělávání.
Láká Vás být součástí týmu úspěšné světové společnosti.

Počet zobrazení nabídky práce: 7620             Inzerát PROJEKTOVÝ MANAŽER vložen: 2021-06-04

Pracovní místo PROJEKTOVÝ MANAŽER nabízí

Cross Zlín, as

Předmět podnikání:
    Intelligent Traffic Systems

IČO: 60715286

Adresa:
   Hasičská 397
   Zlín
   76302

Kontakní osoba:   Hana Ondruchová

Tel.: 776864234
Fax.:
Email: ondruchova@cross.cz
Internet: cross.cz