montážní pracovník stropních podhledů

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

-montáž napínaných stropních podhledů
-výroba a montáže konstrukcí a 3D tvarů konstrukcí
-příprava výroby designových svítidel a LED osvětlení

Požadujeme-práce na stavbách po celé ČR
-zákl.orientace v projektu a výkresech
-obecná znalost konstrukcí a materiálů AL,nerez,Fe
-pečlivost,zodpovědnost,samostatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-zajimavá, tvůrčí a nevšední práce
-originalita produktů a výsledků hotového díla
-dobrý kolektiv
-zaškolení v oboru

Počet zobrazení nabídky práce: 2808             Inzerát montážní pracovník stropních podhledů vložen: 2016-10-26

Pracovní místo montážní pracovník stropních podhledů nabízí

DPS design, s.r.o.

    dodávka a montáž napínaných podhledů,výroba osvětlení,dokončovací stavební práce

IČO: 25886878

Adresa:
   Dřevčice 205
   Brandýs n./L. (Dřevčice)
   250 01

Kontakní osoba:   Marcela Jurečková

Tel.: 778008216
Fax.:
Email: info@stropdps.cz
Internet: www.stropdps.cz