Manager obchodního týmu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: management    Nástup:     Plat: 50000,-

Náplň práce

metodická podpora týmu vlastních spolupracovníků, jejich koordinace, motivace a vzdělávání. Pracovní region - Východní Čechy.Kancelář Vysoké Mýto

Požadujemečistý trestní rejstřík,
ukončené středoškolské vzdělání,
komunikativnost,
spolehlivost,
samostatnost,
ochotu vzdělávat se a vést pracovní tým,
chuť pracovat,
cílevědomost
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
znalost práce na PC

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímebezplatné zaškolení,propracovaný systém manažer. vzdělávání,možnost profes.růstu a seberealizace,nadstand.fin.podmínky,pomoc s vybudováním pobočky,pohodový pracovní kolektiv, volná pracovní doba,férové jednání,zázemí rostoucí,stabilní společnosti

Životopis zasílejte namartina.strejckova@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 10468             Inzerát Manager obchodního týmu vložen: 2014-01-09

Pracovní místo Manager obchodního týmu nabízí

Bc. Martina Strejčková

Předmět podnikání:
    zprostředkování obchodu a prodeje

IČO: 74318624

Adresa:
   Jiráskova 154
   Vysoké Mýto
   566 01

Kontakní osoba:   Martina Strejčková

Tel.:
Fax.:
Email: martina.strejckova@gmail.com