Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Rychlé odkazy:    IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing

HOSTESKA/PROMOTÉR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 19000,-

Náplň práce

Marketingová a reklamní společnost působící po ČR vyhlašuje výběrové řízení pro Chomutovskou pobočku na pozici HOSTESKA/PROMOTÉR.
Náplní práce je:
-oslovování zákazníků za účelem prezentace novinek
- vyplňování dotazníků a podpora prodeje

Požadujeme- příjemné vystupování
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- komunikativní osobnost s kreativním myšlením
- časová flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-bezplatné zaškolení na náklady firmy
-práci v dynamickém a přátelském kolektivu
-možnost dlouhodobé spolupráce na HPP nebo DPP a pracovat 3-5 dní v týdnu
-možnost finančního růstu

Počet zobrazení nabídky práce: 1481             Inzerát HOSTESKA/PROMOTÉR vložen: 2014-05-16

Pracovní místo HOSTESKA/PROMOTÉR nabízí

AC - PROMOTION czech products s.r.o.

Předmět podnikání:
    Reklama a propagace drobných výrobků.

IČO: 01397796

Adresa:
   Revoluční 48
   Chomutov
   43001

Kontakní osoba:   Sabina Múčková

Tel.: 603142503
Fax.:
Email: ac-promotion@seznam.cz