Startovací pozice pro absolventy!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost Formica Group s.r.o. připravila pro absolventy bez praxe možnost uplatnění na pozici telefonní operátor.

Požadujemezáklady práce na PC
kultivovaný projev bez vad řeči
znalost české gramatiky
pozitivní myšlení, spolehlivost a zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeprůměrný výdělek 18.000 – 28.000 Kč, volné víkendy a svátky, zaškolovací proces zdarma,
motivační soutěže a hry, volbu pracovní doby, nápoje na pracovišti, účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti aj.

Životopis zasílejte nanabor@formicagroup.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3488             Inzerát Startovací pozice pro absolventy! vložen: 2016-11-14

Pracovní místo Startovací pozice pro absolventy! nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz