Native English speaker for teaching English

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: jiné    Nástup: 1.2.2014    Plat: 20000,-

Náplň práce

Language agency Panorama ILA is looking for native English speakers for teaching English in Brno.
(General English, Business English or Technical English).

PožadujemeWe require experience with teaching, professional work ethics, driver´s licence B is welcome.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeWe offer appropriate financial reward, nice professional team, flexible timing, support of qualified academic team.

Životopis zasílejte napanoramaila@panoramail.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2828             Inzerát Native English speaker for teaching English vložen: 2014-01-10

Pracovní místo Native English speaker for teaching English nabízí

PANORAMA I.L.A.

Předmět podnikání:
    jazyková agentura, učení cizích jazyků, překlady

IČO: 26816792

Adresa:
   tř. Svobody 31
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Petra Chrobáková

Tel.: 587 420 301
Fax.:
Email: panoramaila@panoramaila.cz
Internet: www.panoramaila.cz