Úspěšný obchodník/obchodnice s praxí

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Jste úspěšný/á v prodeji nemovitostí a hledáte novou výzvu? Hledáme obchodníka do našeho týmu. Naším společným hlavním úkolem bude zefektivnit Vaši práci na vyšší odborné úrovni obchodování s nemovitostmi a posunout profesní úroveň Vaší osobnosti.

PožadujemeCo Vám nesmí chybět?
• Velmi dobrá orientace na trhu s nemovitostmi
• Vynikající vyjednávací, analytické a prezentační schopnosti
• Časová flexibilita, ochota cestovat
• Samostatnost, iniciativa a sebereflexe
• Ochota stále se vzdělávat

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo můžete očekávat?
• Vysokou odměnu odpovídající výkonu
• Perspektivní budoucnost ve stabilní firmě
• Moderní zázemí firmy a její technologie
• Odborné vedení a pomoc
• Právní zázemí a ochrana

Počet zobrazení nabídky práce: 2831             Inzerát Úspěšný obchodník/obchodnice s praxí vložen: 2014-01-20

Pracovní místo Úspěšný obchodník/obchodnice s praxí nabízí

I.E.T. Reality, s.r.o.

Předmět podnikání:
    realitní činnost

IČO: 25538942

Adresa:
   Nám.Svobody 18
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Iva Hegerová

Tel.:
Fax.:
Email: prace@iet-reality.cz
Internet: www.iet-reality.cz