Práce z domova.

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup: 5.2.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Přidejte se k nám! Pracujeme oblasti zdraví. Moje nabídka je určená právě Vám, uchazečům nad 20 let. Už zpočátku si můžete vydělat 2000 Kč týdně. Zaškolení zdarma je samozřejmostí, práce je podložená smlouvou.CO ŘÍKÁTE, ZKUSÍTE TO?

Požadujemevzdělání vyučen, SŠ, věk nad 20 let, přístup k internetu, zájem o obor, otevřená mysl, chuť učit se novým věcem,znalost polského jazyka vítána

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráce vedená z domova, zaškolení a vzdělávání zdarma je samozřejmostí, pomoc a spolupráce v týmu, pravidelný příjem - přivýdělek i trvalý příjem, společnost fungující 13 let ve 3 zemích -ČR,SR,Polsko

Počet zobrazení nabídky práce: 3872             Inzerát Práce z domova. vložen: 2015-01-26

Pracovní místo Práce z domova. nabízí

EuroTV s.r.o.

Předmět podnikání:
    maloobchod se smíšeným zbožím

IČO: 26804972

Adresa:
   Dolany 262
   Dolany u Olomouce
   78316

Kontakní osoba:   Martin Lang

Tel.: 774 327 560
Fax.:
Email: langm@seznam.cz