Hledáme obchodního zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.3.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Je Vám mezi 25-70 lety?
Rádi se bavíte s lidmi?
Vlastníte řidičský průkaz?
Chcete opravdu pracovat?
Skvělá příležitost pro Vás!

PožadujemeČasovou flexibilitu, obchodní dovednosti, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, příjemné vystupování, živnostenský list, středoškolské vzdělání ukončené maturitou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme Vám možnost pracovat v našem týmu v Přerově a také možnost využití rekvalifikace, která Vám zajistí odpovídající znalosti pro naši spolupráci.
V případě zájmu o více informací, volejte, pište tel.731 646 312 email: michal.juran@re-max.cz

Životopis zasílejte namichal.juran@re-max.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3168             Inzerát Hledáme obchodního zástupce vložen: 2015-02-27

Pracovní místo Hledáme obchodního zástupce nabízí

Reality Way s.r.o.

Předmět podnikání:
    reality

IČO: 25945441

Adresa:
   U Centrumu 751
   Orlová Lutyně
   735 14

Kontakní osoba:   Michaela Rýparová

Tel.: 731 646 305
Fax.:
Email: michaela.ryparova@re-max.cz