Hypoteční specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Jednání s klienty a nalezení vhodného řešení financování. Příprava dokumentace, jednání s finančními institucemi.

PožadujemeČistý trestní rejstřík, ukončené SŠ/VŠ vzdělání, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu vzdělávat se a chutˇ pracovat s lidmi

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: není podmínkou

Řidičský průkazB

NabízímeBezplatný systém vzdělávání v oboru, pracovat v pohodovém pracovním kolektivu, možnost seberealizace a kariérního postupu, nadstandartní výdělek

Životopis zasílejte najarmila.ostarkova@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4273             Inzerát Hypoteční specialista vložen: 2014-02-19

Pracovní místo Hypoteční specialista nabízí

Jarmila Ostárková

    Zprostředkování obchodu a služeb, Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru

IČO: 44195532

Adresa:
   Sokolská 302
   Bohuslavice
   74719

Kontakní osoba:   Jarmila Ostárková

Tel.: 724729709
Fax.:
Email: jarmila.ostarkova@seznam.cz
Internet: beok.cz, abcfv.cz, www.bcas.cz