Koncipient/koncipientka, advokát/advokátka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 1.3.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Advokátní kancelář Kruták & Partners hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka nebo advokát/advokátka.

PožadujemePožadujeme alespoň roční praxi v advokacii zejména v oblasti obchodního práva a/nebo práva nemovitostí, výbornou znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou, profesionální vystupování, spolehlivost, schopnost týmové i samostatné práce a kreativní přístup k řešení právních otázek, zkušenosti z mezinárodního prostředí výhodou.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu.

V případě Vašeho zájmu zasílejte mailem své strukturované životopisy v českém a anglickém jazyce.

Počet zobrazení nabídky práce: 2605             Inzerát Koncipient/koncipientka, advokát/advokátka vložen: 2014-02-20

Pracovní místo Koncipient/koncipientka, advokát/advokátka nabízí

Kruták & Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Předmět podnikání:
    advokacie

IČO: 29415349

Adresa:
   Politických vězňů 21
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Vendula Mayerová

Tel.:
Fax.:
Email: info@krutakpartners.cz
Internet: www.krutakpartners.cz