ZADAVATEL DAT DO PC

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup: 25.2.2014    Plat: 60,-

Náplň práce

Hledáme zodpovědné osoby na zadávání dat z dotazníkového šetření do PC.
Pracovní doba: od 16:00 do 20:00 hod
(lze individuálně domluvit konkrétní den i hodinu). Období: 25. 2.–13. 3. 2014.

PožadujemePečlivost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné: MS Excel

Řidičský průkaz

NabízímePráce na dohodu o provedení práce, popř. na fakturu

Životopis zasílejte nabrigady@kanu.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3702             Inzerát ZADAVATEL DAT DO PC vložen: 2014-02-21

Pracovní místo ZADAVATEL DAT DO PC nabízí

KANU system s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti outdoorové aktivity, vzdělávání

IČO: 27685993

Adresa:
   Královka 629/16
   Brno
   62100

Kontakní osoba:   Ing. Eva Ludvíková

Tel.: 775 599 246
Fax.:
Email: ludvikova@kanu.cz
Internet: www.kanu.cz