SEO konzultant

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Do mladé internetové agentury hledáme schopné kolegy na pozici SEO konzultant. V současné době by se jednalo o práci z domova formou výpomoci s novými webovými projekty. Nabídka je vhodná především pro studenty VŠ, absolventy či zájemce bez předchozí praxe. Zkušeným zájemcům se ale taktéž nebráníme. Jelikož jsme z Prahy, upřednostňujeme zájemce z Prahy a okolí.

Popis práce:
- Zpracování základních SEO analýz
- Úprava on-page faktorů
- Copyediting (úprava textů z pohledu SEO)

Nabízíme:
- Adekvátní finanční ohodnocení dle daného projektu
- Práce z domu, tzn. úplná časová flexibilita
- Objem práce na základě Vašich možností a vzájemné dohody

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Vaše CV na email vlastimil.zouhar@gmail.com. Všem zájemcům se nejpozději do týdne ozveme. Těšíme se na Vás..

Požadujeme- Základní orientace v SEO (analýza klíčových slov, on-page faktory, odkazový profil)
- Schopnost pracovat s obsahem (textem) webu po SEO stránce
- Znalost Google Analytics a AdWords
- Orientace v Joomla! 2.5 (práce v CMS)
- Výhodou je základní znalost HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5 a MySQL (není ale podmínkou)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 3362             Inzerát SEO konzultant vložen: 2014-06-03

Pracovní místo SEO konzultant nabízí

Vlastimil Zouhar

Předmět podnikání:
    Zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 74522116

Adresa:
   Václava Jiřikovského 134/18
   Ostrava
   70030

Kontakní osoba:   Vlastimil Zouhar

Tel.: 730607508
Fax.:
Email: vlastimil.zouhar@gmail.com