Sales Manager / Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Do mladé internetové agentury hledáme schopné kolegy na pozici Sales Manager / Obchodní zástupce. Pakliže máte přehled v oblasti internetových technologií a online marketingu, máte velkou šanci si u nás vydělat zajímavé peníze.

Nejsme klasická agentura, která nabízí služby tohoto typu za řádově desetitisíce korun a nové klienty tak hledá velice těžce. My nabízíme tvorbu webů a eshopů, SEO a online marketing za přijatelné ceny, které vyhovují většině potencionálních klientů. Naše nabídka přímo koresponduje se současnými požadavky trhu a vychází tak klientům maximálně vstříc. Právě proto mají naši obchodníci více než 80% úspěšnost získání nové zakázky na svých jednáních!

Nabízíme:
- Jasně a pevně nastavené provize
- Možnost práce z celé ČR a SR
- Naprostou časovou flexibilitu (nemusíte docházet do firmy)
- Žádné nutné požadavky (nemusíte plnit žádné plány)
- Výplaty provizí každý týden
- Provize z dovedeného nového obchodníka - Pasivní příjem!

Požadujeme- Orientace v oblasti internetových technologiích
- Základní orientace v online marketingu
- Výhodou je základní znalost SEO a SEM (není ale podmínkou)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2824             Inzerát Sales Manager / Obchodní zástupce vložen: 2014-06-03

Pracovní místo Sales Manager / Obchodní zástupce nabízí

Vlastimil Zouhar

Předmět podnikání:
    Zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 74522116

Adresa:
   Václava Jiřikovského 134/18
   Ostrava
   70030

Kontakní osoba:   Vlastimil Zouhar

Tel.: 730607508
Fax.:
Email: vlastimil.zouhar@gmail.com