Specialista na prodej nemovitostí

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 30000,-

Náplň práce

Síť DUMREALIT.CZ, největší česká realitní síť v ČR, otevírá novou pozici Specialista na prodej nemovitostí v rámci nově vznikajícího projektu.

PožadujemePožadujeme

• Minimálně SŠ vzdělání
• Bezdlužnost a čistý trestní rejstřík
• Dobré komunikační schopnosti
• Profesionální vystupování
• Loajálnost
• Zodpovědnost
• Základní znalost práce na PC
• Praxe v oboru vítána není však podmínkou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Provizní systém 40 - 60% z každého obchodního případu
• Bonusy: Počítač a telefon s neomezeným voláním, firemní akce, pravidelné soutěže o hodnotné ceny
• Propracovaný školící systém – bezplatné školení 1x týdně majitelem kanceláře
• Zajištění široké nabídky nemovitostí
• Komplexní právní podpora – vlastní advokátní kancelář hrazena majitelem kanceláře
• Zázemí a jistota největší české realitní sítě v ČR
• Flexibilní pracovní doba
• Inzerce na více jak 40 předních realitních serverech
• Možnost rychlého kariérního růstu na pozici manažera kanceláře
• Individuální přístup a školení majitele kanceláře

Počet zobrazení nabídky práce: 3359             Inzerát Specialista na prodej nemovitostí vložen: 2014-02-28

Pracovní místo Specialista na prodej nemovitostí nabízí

Byty CZ s.r.o.

Předmět podnikání:
    Realitní činnost

IČO: 00537861

Adresa:
   Olšanská 54/3
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Michal Bujárek

Tel.: +420773776398
Fax.:
Email: partner@dumrealit.cz