Asistent Linkbuildera

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Okamžitě    Plat: 50000,-

Náplň práce

Tvým hlavním úkolem bude plnění definovaných úkolů zadaných Linkbuilderem a Project managerem, především pak : vyhledávání partnerů pro sponzoring, oslovování partnerů s žádostí o umístění odkazu, volání, zpracování dotazníků a z nich tvorba článků, vytváření partnerství na základě zajímavého obsahu, pravidelná správa účtů sociálních sítí, diskuse, psaní článků a reklamních textů apod. Pokud budeš dosahovat dobrých výsledků, můžeš se v budoucnu podílet na návrhu strategií a kampaní a finančně růst.

Požadujeme- Velmi dobrá znalost prostředí českého internetu a schopnost rozeznávat typologii webů.
- Pokročilá práce s vyhledávači.
- Orientace v aktuálních trendech na internetu.
- Perfektní znalost a orientace na sociálních sítích.
- Pozitivní přístup k učení nových věcí.
- Pečlivost a systematičnost.
- Vytrvalost - schopnost na daném projektu pracovat průběžně.
- Znalost nebo ochota vzdělávat se v oboru finančních produktů a nebankovních půjček.
- Kreativita a schopnost vytvářet obsah, který upoutá natolik, že na něj někdo odkáže.
- Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti.
- Profesionální písemný projev.
- Schopnost týmové práce - úzká spolupráce s projektovým managerem, copywriterem a Linkbuildrem, SEO konzultantem.
- Praxe (vlastní blog či jiné reference).

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Zajímavou práci na zajímavých projektech.
- Spolupráci v mladém přátelském kolektivu.
- Možnost osobního růstu a trvalého vzdělávání v oblasti SEM.
- Zajímavé ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích až do výše 50.000 Kč měsíčně

Počet zobrazení nabídky práce: 3047             Inzerát Asistent Linkbuildera vložen: 2014-02-27

Pracovní místo Asistent Linkbuildera nabízí

GREG BERRY s.r.o.

Předmět podnikání:
    Tvorba internetových stránek, linkbuilding, PPC.

IČO: 1609181

Adresa:
   Malířská 14/227
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Lenka Gregor Pravdová

Tel.:
Fax.:
Email: info@gregberry.cz
Internet: gregberry.cz