Manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.4.2014    Plat: 45000,-

Náplň práce

Hledáme manažera pro řízení obchodní skupiny. Časově flexibilní práce. V oblasti zprostředkování obchodu a služeb

PožadujemePožadujeme: Střední vzdělání s maturitou, řidičský průkaz sk. B, vysoké prac. nasazení, komunikativnost, schopnost učit se novým věcem, časovou flexibilitu, příjemné vystupování.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme: kompletní zaškolení, flexibilitu práce, 13 plat, výsluhovou rentu, podíl na zisku společnosti, interní benefity firmy, vysoké finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, možnost karierního růstu.

Počet zobrazení nabídky práce: 3732             Inzerát Manažer vložen: 2014-03-17

Pracovní místo Manažer nabízí

Mgr. Pavel Zelenák

Předmět podnikání:
    zprostředkování obchodu a služeb

IČO: 02440814

Adresa:
   Nádražní 712
   Hluboká nad vltavou
   37341

Kontakní osoba:   Pavel Zelenák

Tel.:
Fax.:
Email: personalpz@seznam.cz