X Energie, s.r.o. - Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Liberecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 20000,-

Náplň práce

- Prodej a prezentace produktů a služeb našich i obchodních partnerů
- Služby a produkty prodáváme formou D2D studenému trhu i klientům na předem dohodnutých schůzkách
- Plat 20.000 - 60.000 Kč

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na info@khfglobal.cz, tel. kontakt +420 606 179 470

Požadujeme- Komunikativnost
- Samostatnost a spolehlivost
- Pozitivní přístup
- Uživatelskou znalost PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2801             Inzerát X Energie, s.r.o. - Obchodní zástupce vložen: 2014-03-28

Pracovní místo X Energie, s.r.o. - Obchodní zástupce nabízí

X Energie s.r.o.

Předmět podnikání:
    Energetika

IČO: 24817872

Adresa:
   Hybernská 1009/24
   Praha 1, Nové Město
   11000

Kontakní osoba:   Tereza Hájková

Tel.: 606179470
Fax.:
Email: info@khfglobal.cz