AI Programmer & Researcher

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme AI programátory a výzkumníky, kteří budou pracovat na vývoji univerzální umělé inteligence (nesouvisí s hrami). Naší vizí je vytvořit umělý mozek, který bude chápat, učit se a přizpůsobovat se prostředí podobným způsobem jako lidský mozek. Naše koncepce je inspirovaná neurocortexem (smyslové vnímání, motorické příkazy, schopnost učit se, hierarchická prostorová a časová paměť, přemýšlení, autonomní rozhodování, atd).

Jedná se o dlouhodobý (10+ let) privátně financovaný R&D projekt. Tento projekt NENÍ o herních botech, symbolické AI, rozeznávání obrazu nebo řeči, atd. Snažíme se vyvinout univerzální inteligenci.

• Budete pracovat přímo s naším CEO
• Navrhování, diskutování, testování a implementování nápadů
• Výzkum a vývoj experimentální AI (již ve stádiu konceptu)
• Optimalizace a škálovatelnost
• Provádění experimentů a dolaďování
• Studium literatury v oblasti AI, robotiky a neurovědy
• Práce v R&D týmu

Požadujeme• Schopný a zkušený programátor: C++ (nebo C#, CUDA, Assembler, atd)
• Zkušenosti s návrhem, vývojem a testováním hypotéz
• Zodpovědný, dobře organizovaný a s dobrým časovým managementem
• Přátelský a kreativní
• Znalost angličtiny
• Lokalita: Praha, Česká republika

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeVýhodou bude:
• Zájem o neurovědu
• Znalost biologicky inspirovaných neuronů
• Znalost umělých neuronových sítí
• Rozsáhlé dovednosti v programování
• Zkušenosti s optimalizací specifickou pro low-level hardware
• Zkušenosti s paralelními a distribuovanými výpočty, GPU, multi-GPU architekturami, super-počítači, atd.

Nabízíme:
• Práci na nejzajímavějším vědeckém úkolu současnosti: umělá inteligence a robotika
• Bonusy za klíčové milníky
• Malý tým a přátelské prostředí
• Efektivní vývoj a postupy bez byrokratických překážek
• High-tech hardware

Rozhovor: CEO Marek Rosa o novém AI projektu - https://www.youtube.com/watch?v=Rm-K9DYWftw

Počet zobrazení nabídky práce: 3076             Inzerát AI Programmer & Researcher vložen: 2014-04-07

Pracovní místo AI Programmer & Researcher nabízí

Keen Software House

IČO: 28640608

Adresa:
   Kubelikova 1224/42
   Praha 6
   16000

Kontakní osoba:   Marek Rosa

Tel.:
Fax.:
Email: jobs@keenswh.com