Junior/Senior konzultant - Obchodní manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 28.4.2014    Plat: 30000,-

Náplň práce

Konzultantská firma hledá zájemce o dlouhodobou spolupráci v rámci podpory obchodní činnosti firmy. Náplní Vaší práce bude součinnost při obchodních i administrativních činnostech směřujících k přípravě příslušných cílových řešení pro klienty.

PožadujemeHledáme kandidáty s obchodním duchem, podnikatelským přístupem k práci, manažerskou ambicí a zájmem o kariérní růst při využití výhod flexibilního individuálního pracovního plánu.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Znalost anglického, německého nebo ruského jazyka je výhodou.

Řidičský průkaz

NabízímeÚspěšným uchazečům po zapracování umožníme zahájit dlouhodobou spolupráci v rámci programu pro přípravu na pozici OBCHODNÍ MANAŽER.

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis a motivační dopis na adresu mjt.consulting@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3251             Inzerát Junior/Senior konzultant - Obchodní manažer vložen: 2014-05-19

Pracovní místo Junior/Senior konzultant - Obchodní manažer nabízí

Martina Malá

Předmět podnikání:
    poradenství a konzultace

IČO: 68797982

Adresa:
   Opletalova 29
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Jan Tučný

Tel.:
Fax.:
Email: mjt.consulting@seznam.cz