Sales manager pro módu

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 2.5.2014    Plat: 60000,-

Náplň práce

Sogema Group je obchodní skupina se sídlem v Hong Kongu, v Itálii a USA zabývající se poradenstvím v obchodní a průmyslové oblasti a investováním do vlastních projektů v zemích Evropy a Asie. Do konzultační kanceláře v Praze, Sogema CZ s.r.o., hledáme spolupracovníky na pozici:

pro oblasti Praha, Brno, Plzeň, severní Čechy, jižní Čechy, Olomouc, Zlín, Ostrava

Náplň práce:

• Prodej a prezentování portfolia firmy stávajícím i potenciálním zákazníkům
• Vytváření a udržování obchodního vztahu se stávajícími i potenciálními zákazníky, zjišťování jejich potřeb, získávání zpětné vazby
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí a kontaktování nových potenciálních zákazníků
• Zajištění kompletní objednávky a její odeslání
• Aktivní spolupráce při řešení nestandardních situací, stížností zákazníků a reklamací
• Sledování plateb a řešení pohledávek po splatnosti
• Zpracování reportů, analýz
• Aktivní spolupráce na marketingu, účast a reprezentace na veletrzích

PožadujemePožadujeme:

• Min. 5 let obchodní praxe
• Odborná praxe v prodeji exkluzivní módy
• Vynikající komunikační vlastnosti
• Zdvořilé a příjemné vystupování a vzhled
• Časovou flexibilitu
• Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
• Nekonfliktnost
• Sebedůvěra a pozitivní myšlení
• Obchodní duch
• Znalost anglického jazyka (na běžné komunikativní úrovni)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:

• Vysoký procentuální podíl z prodeje výrobků k dosažení celkového příjmu 40 000,- až 60 000,- měsíčně
• Prodej exkluzivních produktů s vysokou kvalitou
• Participace na zajímavých projektech
• Práce v příjemném a přátelském pracovním prostředí
• Příležitost profesního růstu
• Obchodní exkluzivita dané oblasti
• Práce vhodná i pro studenty, kteří studují vysokou školu jako koníček a soustředí se více na získání dlouhodobé práce
• DPP, OSVČ

Své životopisy v ČJ a AJ s fotografií a motivačním dopisem zasílejte VČETNĚ vybrané oblasti na e-mailovou adresu uvedenou níže martina.ukova[at]sogemagroup[dot]cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2701             Inzerát Sales manager pro módu vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Sales manager pro módu nabízí

Sogema CZ, s. r. o.

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 24206369

Adresa:
   Na Hroudě 3317/22
   Praha 10 - Strašnice
   10000

Kontakní osoba:   Linda Neužilová

Tel.:
Fax.:
Email: linda.neuzilova@sogemagroup.cz
Internet: www.sogemagroup.cz