Masér

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 2.5.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Sogema Group je obchodní skupina se sídlem v Hong Kongu, v Itálii a USA zabývající se poradenstvím v obchodní a průmyslové oblasti a investováním do vlastních projektů v zemích Evropy a Asie. Do konzultační kanceláře v Praze, Sogema CZ s.r.o., hledáme spolupracovníky na pozici:

Masér/ka:

Náplň práce

• Prezentace a testování výrobků
• Školení pro potenciální zákazníky (spolu s obchodní reprezentantem)
• Vlastní využití procedur ve své praxi

PožadujemePožadujeme

• Zkušenosti v oblasti masáží a aplikace wellness procedur
• Otevřenost k novým procedurám a jejich testování
• Zkušenosti se školením a prezentacemi výrobků, masáží, procedur
• Vlastní portfolio klientů či potenciálních zákazníků (hotely, wellness, masážní salóny, apod.) výhodou (k dispozici bude i interní databáze)
• Schopnost sjednání schůzky a prezentaci procedury, masáží
• Komunikativní a pozitivní osobu
• Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou
• Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost
• Časová flexibilita
• Nadstandartní přístup k zákazníkovi
• Min. osvědčení o absolvování kurzu pro maséry, sportovní a rekondiční masáže
• Certifikované kurzy výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme

• Testování a prezentace nových procedur, masáží
• Testování a prezentace nových výrobků z prostředí kosmetiky, BIO kosmetiky
• Zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí
• Možnost dlouhodobé spolupráce při vzájemné spokojenosti
• Místo práce: Praha a Středočeský kraj

Počet zobrazení nabídky práce: 3037             Inzerát Masér vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Masér nabízí

Sogema CZ, s. r. o.

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 24206369

Adresa:
   Na Hroudě 3317/22
   Praha 10 - Strašnice
   10000

Kontakní osoba:   Linda Neužilová

Tel.:
Fax.:
Email: linda.neuzilova@sogemagroup.cz
Internet: www.sogemagroup.cz