Delegát – doprovod skupin – znalost ruštiny

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 01.05.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme mladé komunikativní a kreativní typy na práci jako delegáta.
Naplň práce: doprovod festivalových skupin podle programu

Požadujeme organizační schopnosti
zodpovědnost
umělecké zaměření (není podmínkou)
schopnost se orientovat podle mapy
ochotu pracovat v přátelském kolektivu
věk od 18 do 30 let

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: ruština,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné: cestina

Řidičský průkaz

Nabízíme ubytovaní + stravování po celou dobu konání festivalu (mimo Prahu)
* volné vstupy a možnost návštěv kulturních a historických památek podlé programu
* poznání kulturních tradic zemí účastníků festivalu
* první termín je formou školení bez finančního ohodnocení, je to seznámení s práci na festivalu. Na dalším termínu delegát bude mít finanční ohodnocení s prémii, bude mít více skupin na starosti a řídit práci nových delegátů.

Počet zobrazení nabídky práce: 3578             Inzerát Delegát – doprovod skupin – znalost ruštiny vložen: 2014-04-24

Pracovní místo Delegát – doprovod skupin – znalost ruštiny nabízí

Word Of Youth

Předmět podnikání:
    detske festivale

IČO: 24269638

Adresa:
   Prazska 16
   Praha
   101 00

Kontakní osoba:   Skvortsova Elena

Tel.: 608889985
Fax.:
Email: forum3@praha-cz.net