Specialista prodeje callcentrum / pobočka (Praha)

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Máte zájem o stabilní brigádu?
Baví vás komunikace s lidmi?
Děláte rádi radost klientům?
Preferujete uvolněnou atmosféru mladého kolektivu?
Máte chuť vydělat spoustu peněz?
Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Invia hledá talentované prodejce zájezdů na sezónu 2014. Staňte se součástí nejsilnější internetové cestovní agentury na českém trhu a splňte si své nejen pracovní sny.

Co očekáváme
Nástup ihned, práce na full time (8 hodin denně / 5 dní v týdnu) – spolupráce do 1/2 září – při výborných výsledcích možno celoroční spolupráce.

PožadujemeMáte o brigádu zájem?
Zašlete nám svůj životopis na e-mail praha@invia.cz spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky:

Kontakt na Vás (telefon + email)?
Kdy můžete nastoupit?
Do kdy můžete pracovat?
Kdy potřebujete volno?
Jakou školu a s jakým zaměřením studujete?
Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní...

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeProč brigáda u CA Invia?
Největší internetová cestovní agentura v České republice.
Najdete nás nejen na internetu, ale máme i své pobočky již ve více než 100 českých městech.
Invia má také své zastoupení na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.
Moderní pracovní prostředí, nejnovější pracovní postupy a technologie.
Poradenství v oblasti cestovního ruchu, komunikace s klienty a zástupci CK, prodej zájezdů.
Pracovní dobu PO - PÁ 9:00 – 18:00 (v letní sezoně 1 x v měsíci pracovní sobota, 9,00 - 14,00). V případě zkoušek vás samozřejmě uvolníme.
Spousta zábavy, přátelský kolektiv, týmové akce, firemní večírky.
Nabídneme vám interní vzdělávání, zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku.
Zvýhodněné ceny na dovolenou nejen pro vás, ale také pro vaše rodinné příslušníky.
Nejedná se o aktivní telemarketing. Klienty máme, vy jim plníte jejich přání a požadavky.

Životopis zasílejte napraha@invia.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3072             Inzerát Specialista prodeje callcentrum / pobočka (Praha) vložen: 2014-05-09

Pracovní místo Specialista prodeje callcentrum / pobočka (Praha) nabízí

Invia.cz, a.s.

Předmět podnikání:
    Cestovní ruch

IČO: 26702924

Adresa:
   Senovážné náměstí 1463/5
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Zhanna Baturková

Tel.: 533111533
Fax.:
Email: zhanna.baturkova@invia.cz
Internet: www.invia.cz