Operátor pasivní tel. linky (Brno)

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Brno   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

KOHO HLEDÁME?
Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme na letní sezonu šikovného kolegu / kolegyni na brigádnickou pozici Operátor pasivní linky.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Telefonická komunikace se zákazníky a s cestovními kancelářemi.
Zodpovídání dotazů klientů.
Komunikace s prodejním oddělením, vyřizování vzkazů od klientů.
Zapisování telefonických/e-mailových objednávek do firemního software.
Drobná administrativa.

PožadujemePOŽADUJEME:
Minimálně SŠ/VŠ vzdělání.
Velmi dobrá orientace na internetu a PC.
Dobré komunikační schopnosti.
Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost.
Nástup ihned.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNABÍZÍME:
Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře.
Zaměstnání na Dohodu o provedení práce.
Zajímavou práci v příjemném prostředí moderně zařízeného call centra.
Práce na směny: PO-NE 7.00 – 22.00 (volí se 8mi hodinové směny). V případě volna na zkoušky Vás uvolníme.
Možnost dopředu naplánovat směny.
Mzda 50,- Kč/h. + odměny.
Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)
Místo výkonu práce: Brno – Cejl 105/107.

Životopis zasílejte nazhanna.baturkova@invia.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3541             Inzerát Operátor pasivní tel. linky (Brno) vložen: 2014-05-09

Pracovní místo Operátor pasivní tel. linky (Brno) nabízí

Invia.cz, a.s.

Předmět podnikání:
    Cestovní ruch

IČO: 26702924

Adresa:
   Senovážné náměstí 1463/5
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Zhanna Baturková

Tel.: 533111533
Fax.:
Email: zhanna.baturkova@invia.cz
Internet: www.invia.cz