Vedoucí obchodní skupiny/Unit manažer v ING

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: management    Nástup: 15.5.2014    Plat: 30000,-

Náplň práce

Vedoucí obchodní skupiny - podpora podřízených poradců, vedení a motivace, odpovědnost za plnění plánu.

PožadujemePožadujeme - komunikativní vystupování, zkušenost s vedením lidí nebo chuť vést kolektiv poradců, ukončené alespoň středoškolské vzdělání, časová flexibilita, proklientské zaměření, ekonomické znalosti výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeJsme stabilní mezinárodní společností s dobrým postavením na českém finančním trhu. Nabízíme možnost profesního rozvoje a kariérního růstu. Pracovat pro ING vám zajistí společenskou vážnost a prestiž. Interní a externí školení, e-learningové kurzy a development centra. Nabízíme nadstandartní příjem - fix + provize, příjemný kolektiv, zázemí olomoucké agentury.

Počet zobrazení nabídky práce: 3116             Inzerát Vedoucí obchodní skupiny/Unit manažer v ING vložen: 2014-05-03

Pracovní místo Vedoucí obchodní skupiny/Unit manažer v ING nabízí

Bc. Lenka Marková

Předmět podnikání:
    Bankovnictví a finanční služby

IČO: 69231150

Adresa:
   Jeremenkova
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Lenka Marková

Tel.: 606707756
Fax.:
Email: lenka.markova@poradce.ing.cz