Bezpečnostní pracovník - strážný v obchodě Praha

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 5.5.2014    Plat: 15000,-

Náplň práce

Bezpečnostní agentura přijme nové pracovníky pro pracoviště v Praze. Ostraha v prodejně s luxusními oděvy. Vhodné i pro cizince hovořící česky.
Mzda od 70,- - 90,-Kč/hod. čistého.
Požadujeme:
certifikát strážný, trestní bezúhonnost, spolehlivost, chuť pracovat, flexibilita, slušné vystupování
Prvotní kontakt telefonicky na tel. číslo 733565976, nebo emailem na mm.security@seznam.cz

Požadujemeslušné vystupování, trestní bezúhonnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeUbytování

Počet zobrazení nabídky práce: 3423             Inzerát Bezpečnostní pracovník - strážný v obchodě Praha vložen: 2014-05-26

Pracovní místo Bezpečnostní pracovník - strážný v obchodě Praha nabízí

M&M Security

Předmět podnikání:
    Bezpečnostní agentura

IČO: 74254863

Adresa:
   Holandská 1399/4
   Moravská Třebová
   57101

Kontakní osoba:   Tomáš Marek

Tel.: 733565976
Fax.:
Email: mm.security@seznam.cz