Junior Compliance

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.6.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

-Vytváření a průběžná revize vnitřních předpisů investičních zprostředkovatelů dle platné legislativy a stanovisek ČNB
-Vytváření a průběžná revize klientské dokumentace investičních zprostředkovatelů dle platné legislativy a stanovisek ČNB
-Monitoring aktuálních právních předpisů upravujících činnost investičního zprostředkovatele
-Průběžná kontrola plnění zákonných povinností investičních zprostředkovatelů
-Přijímání opatření za účelem zajištění souladu činností investičního zprostředkovatele s právními předpisy
-Koordinace vyřizování stížností a reklamací zákazníků investičního zprostředkovatele
-Koordinace komunikace investičního zprostředkovatele s Českou národní bankou
-Související administrativní činnosti

Požadujeme-Dlouhodobý zájem o činnost compliance či vnitřního auditu pro finanční instituce
-Znalost práce na PC (zejm. MS Word, MS excel)
-samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
-znalost anglického jazyka
-ekonomické či právní vzdělání výhodou (vhodné pro absolventy či studenty posledních ročníků VŠ)
-zkušenosti s činností finančních zprostředkovatelů nebo jiné finanční instituce výhodou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-práci na plný či zkrácený úvazek
-vysoce odbornou práci v oblasti finančního trhu
-samostatnou a zodpovědnou činnost
-možnost seberealizace a profesního růstu
-odpovídající mzdové ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 3744             Inzerát Junior Compliance vložen: 2014-05-12

Pracovní místo Junior Compliance nabízí

COMPLY F&L s.r.o.

    poskytování služeb compliance (tzn. průběžná vnitřní kontrola) a vnitřního auditu finančním institucím (zejména: investičním a pojišťovacím zprostředkovatelům, obchodníkům s cennými papíry)

IČO: 24691020

Adresa:
   Oldřichova 106/49
   Praha
   12800

Kontakní osoba:   Mgr. Ondřej Fráňa

Tel.: +420739529508
Fax.:
Email: ondrej.frana@complyfl.cz
Internet: www.complyfl.cz