Wellness coach

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 14.5.2014    Plat: 10000,-

Náplň práce

Pro naše brněnské pobočky hledáme 4 vhodné zájemce pro obsazení nových volných pozic.
Vzhledem k časové flexibilitě je práce v našem centru velmi vhodná nejen pro studenty VŠ, maminky na MD, ale rovněž jako přivýdělek při stálém zaměstnání.
Náplní práce je práce s klienty - měření na speciálním přístroji, vyhodnocení metabolické analýzy, sestavení jídelníčku na míru, sjednávání termínů schůzek, konzultace, zákaznický servis, poradenství, prodej.

PožadujemePožadujeme zájem o zdravý životní styl, sport, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, týmového ducha. Minimální věk 18 let. Aktivní přístup k práci.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePříjemnou a zajímavou práci na pobočce prestižního nutričního centra, nadstandardní ohodnocení – při splnění pracovní náplně 15 hod. týdně - až 10 tis. měsíčně. Možnost přestupu na HČ - při práci na HČ - od 23 tis. Kč, skvělý kolektiv, kvalitní zaškolení je zajištěno, VIP školení v zahraničí, časová flexibilita.

Životopis zasílejte nanutricni.centrum@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3018             Inzerát Wellness coach vložen: 2014-05-13

Pracovní místo Wellness coach nabízí

Kateřina Horká

Předmět podnikání:
    Prodej, poradenství

IČO: 01883119

Adresa:
   Závrata 37
   Náměšť nad Oslavou
   67571

Kontakní osoba:   Kateřina Horká

Tel.:
Fax.:
Email: kata.horka@hotmail.com