Servisní inženýr

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.9.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

- Práce u zákazníka (testování a diagnostika, instalace a uvedení do provozu, údržba a opravy)
- Záruční a pozáruční servis
- Kontaktní osoba mezi zákazníky a výrobními závody
- Spolupráce v mezinárodním projektovém týmu
- Návrh školení pro zaměstnance zákazníků i výrobních závodů

Požadujeme- VŚ vzdělání obor elektrotechnika, elektronika
- Praxe v oboru elektrotechniky nebo elektroniky min. 5 let
- Znalost AJ na komunikativní úrovni nutná
- Znalost ISO 9001, EN 9100
- Znalosti kvalitativních metod (PDCA, 8D, SPC atd.)
- Práce s PC - MS OFFICE
- Výborné komunikační schopnosti
- Příjemné a profesionální vystupování
- Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
- Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
- Ochota cestovat

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Zajímavé a perspektivní zaměstnání v dynamickém mezinárodním týmu odborníků
- Tvůrčí práci s možností seberealizace
- Možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního.
- Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené nad rámec zákoníku práce, vzdělávání vč. kurzů AJ, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, víkendové lázeňské pobyty, závodní stravování).

Počet zobrazení nabídky práce: 2789             Inzerát Servisní inženýr vložen: 2014-05-14

Pracovní místo Servisní inženýr nabízí

Saft Ferak a.s.

    Saft Ferak a.s. Raškovice, vývoj a výroba moderních baterií pro průmyslové aplikace
(baterie na bázi Ni-Cd a Li-ion pro dopravu, průmyslové záložní aplikace, telekomunikace a ukládání energie z obnovitelných zdrojů).

IČO: 27094308

Adresa:
   Raškovice 247
   Pražmo
   739 04

Kontakní osoba:   Mgr. Hana Bobrovská

Tel.: 558 426 244
Fax.:
Email: hana.bobrovska@saftbatteries.com
Internet: www.saft-ferak.cz