Back-Office - vhodné pro OZP

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: možné ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme pracovníka pro zajištění realizace vzdělávacích kurzů na zkrácený úvazek – 6 hodin denně. Pozice vhodná pro OZP bez pohybového omezení.

Náplň práce:
 - Administrativní práce
 - Úprava a tisk školících materiálů
 - Příprava techniky
 - Obsluha místnosti pro občerstvení a kuchyňky (doplňování hrníčků, skleniček, náplní do kávovaru aj.)
 - Registrace účastníků
 - Drobné úklidové práce

Požadujeme SOŠ/SŠ vzdělání
 Pozice vhodná pro OZP (bez pohybového omezení)
 Znalost MS Word, MS PowerPoint (jednoduché úkony – úprava zápatí, formátování aj.)
 Komunikativnost a příjemné vystupování

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme - Zázemí stabilní české společnosti působící na trhu přes 20 let
- Zkrácený pracovní úvazek
 - Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
 - Občerstvení na pracovišti

Počet zobrazení nabídky práce: 3427             Inzerát Back-Office - vhodné pro OZP vložen: 2014-05-26

Pracovní místo Back-Office - vhodné pro OZP nabízí

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc. - VOX

Předmět podnikání:
    Vzdělávání

IČO: 47110970

Adresa:
   Kundratka 1911
   PRAHA 8 - LIBEŇ
   18000

Kontakní osoba:   Lucie Kratochvílová

Tel.: +420 777 741 787
Fax.:
Email: kratochvilova@vox-kurzy.cz