Prodejce vstupenek (práce z domova)

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: okamžitě    Plat: 10000,-

Náplň práce

Sogema Group je malá obchodní skupina se sídlem v Hong Kongu zabývající se poradenstvím v obchodní a průmyslové oblasti a investováním do vlastních projektů v zemích Evropy a Asie. Pro začínající projekt hledáme prodejce na částečný úvazek:
Náplň práce:
• aktivní oslovování zákazníků v italském jazyce
• prezentace služeb
• mzda 120,- Kč/hod + provize z prodeje

Požadujeme• Dobré komunikační vlastnosti
• Zdvořilé a příjemné vystupování
• Časovou flexibilitu (22 dní v měsíci, 4 hodiny/den)
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Nekonfliktnost
• Předchozí zkušenosti výhodou
• Sebedůvěra a pozitivní myšlení
• Znalost italského jazyka na komunikativní úrovni
• Vlastní počítač
• Možnost práce z domova

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: italština - aktivně

Řidičský průkaz

Nabízíme• Vstupní školení
• Zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí
• Práce vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené

Životopis zasílejte nalucie.vasickova@sogemagroup.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3300             Inzerát Prodejce vstupenek (práce z domova) vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Prodejce vstupenek (práce z domova) nabízí

Sogema CZ, s. r. o.

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 24206369

Adresa:
   Na Hroudě 3317/22
   Praha 10 - Strašnice
   10000

Kontakní osoba:   Linda Neužilová

Tel.:
Fax.:
Email: linda.neuzilova@sogemagroup.cz
Internet: www.sogemagroup.cz