Produktový manažer pro semináře a konference

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 1.7.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Nový projekt v oblasti B2B školících a vzdělávacích programů pro manažery soukromého i veřejného sektoru přijme produktového manažera. Jedná se o vývoj a realizaci jednodenních seminářů, odborných konferencí i dlouhodobých programů kombinovaného manažerského vzdělávání.

Požadujeme- ukončené VŠ vzdělání magisterského stupně nejlépe v humanitních oborech, ekonomii nebo právu (v případě dlouhodobější praxe postačí bakalářského stupně)
- široký rozhled v různých oblastech společenského dění: zejména v politice, ekonomice, právu, problematice managementu a soukromého podnikání (přeloženo: vítán je ten, kdo denně čte Hospodářské noviny, nikoli Blesk)
- schopnost rychle a efektivně pracovat s informacemi
- vynikající formulační a stylistické schopnosti při přípravě a úpravě psaných textů
- zdatnost v samostatném vedení projektů
- perfektní organizační dovednosti nezbytné pro produkci vzdělávacích programů
- odolnost proti stresu, schopnost aktivně a iniciativně řešit nečekané situace
- anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
- zkušenosti ze stejné nebo obdobné pozice jsou výhodou, nikoli podmínkou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: čeština mateřský jazyk

Řidičský průkazB

Nabízíme- práci na plný úvazek
- malý příjemný kolektiv
- kanceláře s výhodnou lokalitou Praha Anděl přímo na metru
- náročnou samostatnou agendu, která bude vyhovovat tvůrčímu člověku
- mzdu odpovídající dané pozici a dosaženým pracovním zkušenostem
- práce je vhodná pro pracovníka se zkušenostmi z této oblasti, ale může se o ni ucházet i talentovaný absolvent VŠ

Počet zobrazení nabídky práce: 3525             Inzerát Produktový manažer pro semináře a konference vložen: 2014-06-01

Pracovní místo Produktový manažer pro semináře a konference nabízí

Seminaria, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Pořádání školení a konferencí

IČO: 26426218

Adresa:
   Symfonická 3
   Praha 5
   15800

Kontakní osoba:   Petr Poledňák

Tel.: 724500150
Fax.:
Email: sherpa111@seznam.cz