specialista na tvorbu návodů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta na pozici „specialista na tvorbu návodů“.

Náplň práce:
- tvorba návodů a příruček (letecká technika, obráběcí stroje apod.),
- příprava dokumentů k překladu (konverze formátů),
- grafická úprava přeložených dokumentů,
- práce v MS Word, InDesign, FrameMaker, formáty XML, HTML atd.

Požadujeme:
- vynikající znalost práce s PC,
- výbornou znalost CZ, znalost dalšího jazyka (EN, DE …) výhodou,
- schopnost samostatné práce,
- časovou flexibilitu,
- svědomitost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme:
- zajímavé finanční podmínky,
- dlouhodobou spolupráci,
- zajímavou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu.

Možná forma spolupráce:
- trvalý pracovní poměr,
- ŽL,
- dohoda o provedení práce.

Sídlo firmy – Uherské Hradiště.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na edline@edline.cz.
Více informací o naší společnosti najdete na www.edlinecz.com

PožadujemePožadujeme:
- svědomitost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 3101             Inzerát specialista na tvorbu návodů vložen: 2014-06-02

Pracovní místo specialista na tvorbu návodů nabízí

Ing. Karel Hůsek

Předmět podnikání:
    překlady, tlumočení, tvorba návodů a manuálů

IČO: 46200533

Adresa:
   Jiřího z Poděbrad 1212
   Uherské Hradiště
   68601

Kontakní osoba:   Kateřina Chaloupková

Tel.: 572540650
Fax.:
Email: info@edline.cz
Internet: www.edlinecz.com