OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 30.06.2014    Plat: 25000,-

Náplň práce

Zavedená společnost(21let na trhu) nabízí pozici obchodního zástupce. Jedná se o prodej svítidel do maloobchodní sítě v regionech JČ+ZČ+Praha. Zájemce očekáváme ze Zlínského kraje(sídlo firmy),pracovní náplní je péče o stávající zákazníky,získávání objednávek od zákazníků a vyhledávání nových zákazníků ve stanovených regionech. Požadavky: -komunikativnost, slušné vystupování, -časová flexibilita,-v pracovním týdnu ubytování na cestách,-spolehlivost,-řidičský průkaz sk.B,-praxe v oboru je výhodou,-znalost práce na PC.
Nástup možný ihned. Profesní životopis pošlete na mail: bujacek@sandria.cz

Požadujemepraxe v oboru výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme: - zázemí stabilní společnosti
- perspektivní práci
- motivační systém odměňování
- služební automobil, notebook, telefon

Počet zobrazení nabídky práce: 5134             Inzerát OBCHODNÍ ZÁSTUPCE vložen: 2014-06-05

Pracovní místo OBCHODNÍ ZÁSTUPCE nabízí

Sandria spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    velkoobchodní prodej svítidel a osvětlovací techniky

IČO: 46971491

Adresa:
   Žlutava 5
   Napajedla
   76361

Kontakní osoba:   Pavel Bujáček

Tel.: 77794604
Fax.:
Email: bujacek@sandria.cz