Svářeč MAG - Německo

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

svářečské práce dle zadání, ocelové konstrukce

Požadujemevyučen a praxe v oboru, schopnost svařovat metodou MAG, znalost NJ (schopnost porozumět zadání práce a řešení pracovních povinností v NJ), ŘP sk. „B“ + vlastní vůz

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• plat cca 10EUR/hod. + diety 40EUR/den,
• průměrně 160hod./měsíc,
• zajištění ubytování (hradí si zaměstnanec), firemního lékaře, pracovního oblečení a pomůcek
• nástup možný dohodou

Počet zobrazení nabídky práce: 3244             Inzerát Svářeč MAG - Německo vložen: 2014-08-07

Pracovní místo Svářeč MAG - Německo nabízí

Personal Consult s.r.o.

    personální agentura, nabídky práce z Královohradecka, Pardubicka a Liberecka, zprostředkování zaměstnanců firmám, personální a organizační poradenství. Více pracovních nabídek naleznete na www.personalconsult.cz

IČO: 27538958

Adresa:
   S. K. Neumanna 1257
   Hradec Králové
   50002

Kontakní osoba:   Alena Lhotáková

Tel.: 777136052
Fax.:
Email: provoz@personalconsult.cz
Internet: www.personalconsult.cz