Mistr výroby/ PREFA Městec Králové

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

-vést směnu
-přidělovat a organizovat práci dělníků
-kontrolovat výkon a kvalitu odváděné práce
-plánovat průběh výroby a zapisovat její stav
-kontrola docházky

PožadujemePožadavky:
-SOU/SŠ technického směru
-zkušenosti v oblasti výroby betonových prefabrikátů
-praxe s vedením pracovníků

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-zajímavou práci
-solidní ohodnocení
-možnost učit se novým věcem

Životopis zasílejte naJirsik@mestec.savas.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2894             Inzerát Mistr výroby/ PREFA Městec Králové vložen: 2014-06-10

Pracovní místo Mistr výroby/ PREFA Městec Králové nabízí

Savas spol.s r.o.

Předmět podnikání:
     výroba ocelových konstrukcí
výroba cementářských výrobků a stavebních materiálů
komerční činnost spojená s provozní a dodavatelskou činností
přeprava materiálů a výrobků
podnikání s finančním,hmotným i nehmotným kapitálem společnosti
atd.

IČO: 00663891

Adresa:
   Pražská 87/24
   BEROUN-ZÁVODÍ
   266 01

Kontakní osoba:   Ondřej Jirsík

Tel.:
Fax.:
Email: jirsik@mestec.savas.cz
Internet: savas.cz