Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost Tomsk company. s r.o. hledá vhodného pracovníka/ci na pozici obchodního zástupce pro region Plzeňského kraje.

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• nabídka a prodej sortimentu společnosti
• příprava cenových nabídek
• zpracování objednávek

Požadujeme• zkušenosti a praxe v obchodní činnosti ve stavebnictví výhodou
• znalost práce s PC MS Office
• velmi dobré komunikační schopnosti
• obchodní dovednosti
• samostatnost, spolehlivost
• vlastní auto výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám prosím Vaše CV na uvedenou emailovou adresu. V případě dotazů nás můžete také kontaktovat na uvedeném tel. čísle.

Řidičský průkazB

Nabízíme• provize z prodeje
• volná pracovní doba
• odborné zaškolení

Počet zobrazení nabídky práce: 3346             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2014-06-11

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

Tomsk company s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 03008061

Adresa:
   Brno
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Vjačeslav Suchodolskyj

Tel.: 773 006 533
Fax.:
Email: info@tekute-tapety.cz
Internet: www.tekute-tapety.cz