Terénní pracovník

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup: Dohodou    Plat: 15000,-

Náplň práce

Vyhledávání provozovatelů, kteří nemají vypořádané závazky se společností Intergram a.s., která je správcem autorského zákona s účinností od 1. 12. 2000 zákon č. 121/2000 Sb.
• Sjednávání licenčních smluv s firemní klientelou
• Předkládání návrhů na uzavření licenčních smluv
• Kontrola stávajících klientů
• Administrativní činnost
• Vykonávání zprostředkovatelské činnosti na základě zmocnění a odhalování protiprávního jednání (§ 71, 76 a 80 zákona 121/2000 Sb.)

PožadujemeKomunikační schopnosti na vynikající úrovni
Reprezentativní vzhled
Spolehlivost
Odpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeTechnickou podporu
Zajímavé finanční ohodnocení
Práci, která je podložena zákonem

Počet zobrazení nabídky práce: 2729             Inzerát Terénní pracovník vložen: 2014-08-04

Pracovní místo Terénní pracovník nabízí

Collective intelligence, a.s.

Předmět podnikání:
    Autorské právo

IČO: 63999561

Adresa:
   Hornoměcholupská 68
   Praha
   10200

Kontakní osoba:   Nikola Rumpli

Tel.: 731025759
Fax.:
Email: nikola.rumpli@coli.cz