truhlář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti: Gastro Interieur, s.r.o. - výroba interiérů na míru v klasickém stylu.

Pozice: hledáme truhláře všech zaměření - dělníky do výroby, montážníky pro stavbu.

Náplň práce: práce s masivním dřevem a deskovým materiálem.

PožadujemePožadujeme:
praxe, vyučen v oboru,
věk: není podmínkou,
jazykové znalosti: nejsou podmínkou, ale výhodou pro montážníky v zahraničí.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePráci na plný úvazek v jednosměrném provozu (6,00 – 14,30).
Stabilní a perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu.
Získání nových odborných dovedností při výrobě, popřípadě montáži.
Realizace montáží na nejlepších evropských adresách.
Stravování zajištěno zaměstnavatelem.
Mzda: min. 15.000 Kč čistého s možností nárůstu dle řemeslné odbornosti.

Počet zobrazení nabídky práce: 3766             Inzerát truhlář vložen: 2014-06-17

Pracovní místo truhlář nabízí

GASTRO INTERIEUR s.r.o.

Předmět podnikání:
    Truhlářství, zámečnictví, velkoobchod, zředkování obchodu.

IČO: 26341051

Adresa:
   Vochov 25
   Nýřany
   330 23

Kontakní osoba:   Martin Hausner

Tel.: 603 419 479
Fax.:
Email: gastro.interieur@quick.cz