KEY ACCOUNT MANAGER (obchodník)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Autorizovaný servis značky Škoda v Praze, působící na trhu již 20 let, hledá vhodného kandidáta pro nově obsazovanou pozici KEY ACCOUNT MANAGER (OBCHODNÍK – REPREZENTANT FIRMY).

Jste zdatný obchodník?
Umíte přesvědčit o výhodnosti své nabídky?
Umíte přeměnit vysoké procento počtu schůzek v uzavřené smlouvy?
Máte ochotu učit se novým věcem za účelem dosažení společného cíle?
Máte zkušenost jednat s významnými klienty?
Jste zvyklý(á) tvrdě pracovat a překonávat překážky?

Pakliže jste odpověděl(a) kladně na všechny otázky, jste tím pravým kandidátem na nabízenou pracovní pozici.

Pracovní náplň:
- získávání nových zákazníků (společností sídlících v blízkosti firmy) a následná péče o ně, sjednávání si schůzek a dosahování uzavírání smluv.

PožadujemeCíle pro Key account managera:
-zajistit během 12-ti měsíců 300 nových vozidel na pravidelné servisování od firemních zákazníků
-ke splnění cíle musí kontaktovat minimálně 60 firem v okolí s parkem nad 30 vozidel. Podporou pro získání těchto zákazníku jsou tyto nabízené služby:
- pěší pickup zdarma,
- parking pro 10% servisovaných vozidel zdarma,
- protokolární přebírání vozidel od odcházejících zákazníků z firmy zdarma,
- dále pak pro řidiče všech vozidel snídaně zdarma,
- parkování jeden týden zdarma za každých pěti tisíc Kč utracených v našem servisu,
- další povinností pracovníka pro klíčové zákazníky je zjišťovat potřeby zákazníků a tyto informace předávat řediteli firmy.

K dosažení těchto cílů manager využívá:
- možnost spolupodílet se na marketingových plánech a kampaních
- možnost spolupodílet se na obchodní strategii
- přímý kontakt s majitelem společnosti
- spolurozhodování o vydávání prostředků z rozpočtu určených pro dosažení obchodních cílů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práci a kariérní růst v mladém a dynamickém kolektivu pracujícím
na základě nejnovějších principů a trendů
-významné bonusy za dosažené cíle
-školení umožňující Vám zlepšit Vaše obchodní dovednosti a výsledky

Počet zobrazení nabídky práce: 4060             Inzerát KEY ACCOUNT MANAGER (obchodník) vložen: 2014-06-17

Pracovní místo KEY ACCOUNT MANAGER (obchodník) nabízí

Autoservis 3H spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    Autoopravárenství

IČO: 45797315

Adresa:
   Na Křivině 1371
   Praha
   14000

Kontakní osoba:   Barbora Grebeníčková

Tel.:
Fax.:
Email: barbora.grebenickova@3h.cz