Úvěrový poradce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 20.06.2014    Plat: 20000,-

Náplň práce

- Jednáte s klienty, plníte jejich představy a přání
- Zkoumáte jejich finanční prostředky a situaci v jaké se klient nachází
- Sestavujete finanční plán a pomáháte klientům sjednat vybrané produkty dle jejich žádosti

PožadujemeHledáme ambiciózní lidi, kteří vědí co chtějí.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: aktivně - český jazyk, slovem i písmem

Řidičský průkaz

Nabízíme- Dobré finanční ohodnocení
- Kariérový růst
- Mladý kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 3052             Inzerát Úvěrový poradce vložen: 2014-06-18

Pracovní místo Úvěrový poradce nabízí

Iveta Vrublová

Předmět podnikání:
    Poskytování finančních prostředků, finanční poradenství

IČO: 71895736

Adresa:
   Velkoosecká 771
   Praha
   19017

Kontakní osoba:   Iveta Vrublová

Tel.: 774991746
Fax.:
Email: vrublovaiveta@seznam.cz
Internet: http://www.pujcka-podnikatele.cz