Dispečer MKD

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Požadujeme praxi v oboru min. 2 roky, znalost práce na PC, anglický nebo německý jazyk podmínkou, komunikativnost, schopnost samostatného rozhodování, časová flexibilita.
Nabízíme zajímavé platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte prosím na uvedenou mailovou adresu.

PožadujemePožadujeme praxi v oboru min. 2 roky, znalost práce na PC, anglický nebo německý jazyk podmínkou, komunikativnost, schopnost samostatného rozhodování, časová flexibilita.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 3118             Inzerát Dispečer MKD vložen: 2014-06-23

Pracovní místo Dispečer MKD nabízí

ADH s.r.o.

Předmět podnikání:
    Mezinárodní autodoprava

IČO: 47782773

Adresa:
   Litoměřická 18
   Bílina
   41801

Kontakní osoba:   Karel Brůha

Tel.: 724 500 211
Fax.:
Email: info@adh-auto.cz