TELEFONNÍ KONZULTANT TELCO

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: červenec 2014    Plat: 20000,-

Náplň práce

POJĎTE TO ZKUSIT S NÁMI JINAK A SLUŠNĚ! Jsme si vědomi, že spokojený operátor „vytváří“ spokojeného zákazníka. Tak jako očekáváme od svých pracovníků profesionální přístup k zákazníkům a dosažení kvalitních pracovních výsledků, nastavujeme stejná kritéria sobě jakožto zaměstnavateli. Můžete očekávat seriózní přístup, průhledný a férový odměňovací systém, kvalitní podporu formou řízení projektu a týmu, koučingu a tréningu.

ZODPOVĚDNOSTI:

-telefonické kontaktování zákazníků s nabídkou služeb a produktů mobilních operátorů,
-příjem a zpracování požadavků / objednávek od zákazníků,
-práce s interními informačními systémy,
-péče o klienty s důrazem na jejich spokojenost a kvalitu služby.

Požadujeme-výborné komunikační dovednosti,
-obchodního ducha, cit pro prodej,
-ukončené SŠ vzdělání,
-velmi dobrá znalost práce na PC,
-výborná znalost českého jazyka,
-samostatnost, spolehlivost, bezkonfliktnost, trestní bezúhonnost,
-časová flexibilita pro pokrytí pracovní doby, která je u HPP i částečného úvazku
(brigády - DPP, DPČ) formou směn organizovaných PO – PÁ (mezi 8:00 – 20:00), u HPP možnost pracovat na 8 i na 6 hodin denně.
-nástup v červenci

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-fixní plat + bonusové ohodnocení dle výsledků,
-zázemí stabilní a solidní společnosti se zahraniční majetkovou účastí,
-práci na hlavní pracovní poměr (HPP) na dobu 6 měsíců s možností prodloužení nebo DPP/DPČ (možnost práce při studiu, 4 hodiny denně – docházení každý den)
-týdenní úvodní zaškolení na pozici hrazeno zaměstnavatelem,
-možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu,
-příjemné a moderní pracovní prostředí, kanceláře cca 15 min MHD od centra,
-přátelský a korektní přístup, etický kodex společnosti,
-zajímavé zaměstnanecké výhody (HPP - 5 týdnů dovolené, stravenky, 13tý plat).

Počet zobrazení nabídky práce: 4029             Inzerát TELEFONNÍ KONZULTANT TELCO vložen: 2014-06-24

Pracovní místo TELEFONNÍ KONZULTANT TELCO nabízí

arvato services k.s.

Předmět podnikání:
    zákaznická podpora, telemarketing

IČO: 28511018

Adresa:
   Londýnské náměstí 1
   Brno
   63900

Kontakní osoba:   Nikola Demelová

Tel.:
Fax.:
Email: nikola.demelova@bertelsmann.de