Konzultant

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: 10000,-

Náplň práce

Vyhledávání nových zákazníků pro tvorbu webových stránek
Péče o stálé zákazníky ve Vašem kraji
Dostáváte přidělené nové schůzky s potenciálními zákazníky
Uzavírání objednávek se zákazníky
Kontrola a plnění obsahové části webových stránek zákazníka
Spolupráce s grafikem, programátorem a vedoucím konzultantem

PožadujemeUživatelská znalosti PC a Internetu (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer)
PC s připojením k Internetu
Obchodní zkušenosti podmínkou
Komunikační schopnosti
Ochota cestovat v regionu +/- 100 km
Orientace na výsledek
Spolehlivost
Příjemné vystupování

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZázemí stabilní společnosti s více než 500 referencemi
Vysoké finanční ohodnocení formou provizního systému
Silnou podporu mladého dynamického týmu
Tablet, firemní telefon
Organizace času dle Vašich potřeb
Výhodu prodeje cenově dostupného a velmi žádaného produktu
Odborný rozvoj, školení a vzdělávání v oblasti internetového marketingu
Teambulding, příspěvky na dopravu
Po 3 měsísích zapracování je možná mzda 10.000 Kč hrubého k provizím

Zašlete CV + fotografii + krátký motivační dopis: kariera@suitu.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3070             Inzerát Konzultant vložen: 2014-07-02

Pracovní místo Konzultant nabízí

SUITU websites SE

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 01976311

Adresa:
   Vinohradská 2165/48
   Praha
   1200

Kontakní osoba:   Bronislava Kupcová

Tel.: 273 134 757
Fax.:
Email: kariera@suitu.cz
Internet: http://www.suitu.cz