Pracovník zákaznického servisu

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: červenec 2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme odpovědného a komunikativního pracovníka zákaznického servisu,
převážně pro obor software.

Náplň práce
- Odpovědi na dotazy uživatelů
- Samostatné řešení dotazů uživatelů
- Kontrola a administrace objednávek
- Zadávání dat do PC

Místo výkonu práce
- Převážně z domova; občasné koordinační schůzky Praha

Požadujeme- Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, internetu, office aplikací
- Výhodou zkušenosti se zákaznickým servisem
- Dobré vyjadřovací schopnosti, zdvořilost, komunikativnost
- Spolehlivost, samostatnost a vstřícný přístup k zákazníkovi
- Anglický jazyk písmem.
- Znalost dalších světových jazyků výhodou
- Čistý trestní rejstřík

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Práce z domu, volná pracovní doba.
- Možnost volby typu spolupráce: brigáda, částečný úvazek, DPP.
- Příjemný kolektiv
- Pracovní úvazek cca 8 hodin týdně

Počet zobrazení nabídky práce: 3907             Inzerát Pracovník zákaznického servisu vložen: 2014-07-04

Pracovní místo Pracovník zákaznického servisu nabízí

EUROBYTE SOFTWARE s.r.o.

Předmět podnikání:
    poskytování software

IČO: 28613694

Adresa:
   Hážovice 2810
   Rožnov pod Radhoštěm
   75661

Kontakní osoba:   Jarmil Halamíček

Tel.:
Fax.:
Email: jarmil@eurobyte.eu
Internet: www.eurobyte.eu