Administrativa, zajištění podpisů - celá ČR

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup: 10.07.2014    Plat: dohodou

Náplň práce

Dynamicky se rozvíjející finanční portál DRpujcka.cz hledá nové kolegy na administrativní pozici. Vhodné pro studenty, maminky na RD či aktivní důchodce.

V každém okresním městě potřebujeme spolehlivou kontaktní osobu, která se sejde s naším klientem a po ověření jeho totožnosti s ním podle pokynů podepíše předem vytištěnou Smlouvu o půjčce. Kontakt na klienty a smlouvy pro ně zasíláme my.

PožadujemePožadujeme naprostou spolehlivost, rychlé jednání, ochotu pracovat nepravidelně, vlastní PC a tiskárnu a uživatelskou znalost práce s nimi. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeOdměna za jednu správně vyřízenou, podepsanou a odeslanou smlouvu činí 150 až 200 Kč podle druhu smlouvy + proplacení nákladů na tisk a poštovné ve výši 50 Kč.

Životopis zasílejte nainfo@drpujcka.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3309             Inzerát Administrativa, zajištění podpisů - celá ČR vložen: 2014-07-23

Pracovní místo Administrativa, zajištění podpisů - celá ČR nabízí

Eva Bartošová

Předmět podnikání:
    Finanční služby

IČO: 71888993

Adresa:
   Konstantinova 1483/24
   Praha
   14900

Kontakní osoba:   Eva Bartošová

Tel.:
Fax.:
Email: info@drpujcka.cz
Internet: www.drpujcka.cz