Koordinátor dotačních programů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 23000,-

Náplň práce

administrace dotačních projektů (příprava žádostí o platbu, kontrola rozpočtů, harmonogramů, monitoringu, výběrových řízení atd.), komunikace s poskytovatelem dotace, partnery projektu, dotčenými orgány a dodavateli, archivace dokumentů

PožadujemeMS Office, Outlook, rok praxe (lze i výjimka), flexibilita, pečlivost, odolnost na stres. Znalost dotací z EU výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme4 týdny dovolení, možnost jazykových kurzů (AJ, NJ) zdarma během pracovní doby, možnost dalšího vzdělávání (legislativa, IT, životní prostředí)

Počet zobrazení nabídky práce: 3355             Inzerát Koordinátor dotačních programů vložen: 2014-07-14

Pracovní místo Koordinátor dotačních programů nabízí

UVR Mníšek pod Brdy a.s.

    Životní prostředí, věda, výzkum, vzdělávání, pronájem prostor, obnovitelné zdroje enrgie.

IČO: 45147477

Adresa:
   ÚVR Mníšek pod Brdy 600
   Mníšek pod Brdy
   25210

Kontakní osoba:   Zdeněk Langr

Tel.: 604227580
Fax.:
Email: langr@uvr.cz
Internet: www.uvr.cz