Front end developer Brno

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme kolegu na vývoj webových aplikací a webů – tvorba šablon, Javascriptová funkčnost, Facebook aplikace.
Úzká spolupráce se zbytkem týmu.

PožadujemeHTML, CSS (LESS) – měly by ti něco říkat CSS3 vlastnosti a možnosti HTML5
Javascript frameworky (určitě jQuery, možná Knockout)
Znalost PHP (pracujeme primárně v Nette a Latte)
Zkušenosti s responsivním webem výhodou
Znalost práce ve Photoshopu
Znalost AJ na úrovni čtení technických textů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme práci na skutečně zajímavých projektech pro významné klienty (Heineken, Yoplait, Baťa, Mercedes-Benz, Danone, aj.) a pro zahraniční klienty (USA, Švýcarsko).
Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu.
Práci v kanceláři blízko centra (ulice Bayerova) a FI MUNI a PřF MUNI.
Přizpůsobení pracovní doby podle studia, možnost částečné práce z domova.

Počet zobrazení nabídky práce: 3210             Inzerát Front end developer Brno vložen: 2016-06-21

Pracovní místo Front end developer Brno nabízí

Q2 Interactive s.r.o.

    poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
grafické práce a kresličské práce
reklamní činnost a marketing

IČO: 28268628

Adresa:
   Bayerova 30
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Martina Bartáková

Tel.: +420 736 488 286
Fax.:
Email: jobs@q2.cz
Internet: www.q2.cz