Vedoucí prodeje investičních nástrojů

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- vytvoření a řízení obchodního portfolia a rozvoj obchodních aktivit
- vybudování a řízení týmu regionálních zástupců
- rozvoj obchodních aktivit
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace s klienty
- zprostředkování prodeje investičních nástrojů
- zprostředkování dalších služeb společnosti

Požadujeme- praktickou znalost a zkušenost s obchodováním investičních nástrojů
- intelektuální předpoklady pro zmíněnou manažerskou pozici
- komunikační a organizační schopnosti
- ekonomický přehled a znalost finančních trhů
- splnění podmínek § 32b zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu
- znalost AJ
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
- schopnost týmové spolupráce
- čistý trestní rejstřík

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- práci v progresivním kolektivu
- vysoké provize a bonusy závislé na výsledcích řízené obchodní sítě
- možnost kariérního růstu
- práci v perspektivním oboru
- licenci vázaného zástupce zapsaného u České Národní Banky
- flexibilní spolupráci na IČO

Životopis zasílejte nainfo@1advantage.eu

Počet zobrazení nabídky práce: 3290             Inzerát Vedoucí prodeje investičních nástrojů vložen: 2014-07-21

Pracovní místo Vedoucí prodeje investičních nástrojů nabízí

First Advantage s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 24120227

Adresa:
   V jámě 699/1
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Miloš Dubovský

Tel.:
Fax.:
Email: milos.dubovsky@1advantage.eu